Colaborare Themeforest

Asta este o idee interesanta dar prezinta niste dificultati:
1)Tre’ sa construiesti catamai infrastructura + business doar ca sa vinzi niste cod/template-uri. Sansele ca sa dai chix sunt mari si nu stiu daca return on investment (time + money) e pe masura riscurilor.

Pai asta tot fac de ceva vreme. Dar nu asta e problema. Problema este “aruncatul cu capul inainte” fara analiza si plan concret.
Zic asta ptr. ca am mai purces eu la niste chestii marete fara plan bine gandit si folosindu-mi sentimentele ca motivatie. Rezultatul a fost niste ani irositi - nu in totalitate, ca inveti chestii noi dar goal-ul principal (bani) nu l-am atins.

Totusi in principiu sunt de acord cu tine - cut the middle man si vinde-ti produsele de unul singur. Problema e punerea in practica si merita analizata mai departe.

Am gasit un coleg. Mersi oricum.

Dupa 2 incercari cu alti colegi(unii nu au timp, altii chef s.a.m.d), caut un coleg serios pe partea de Front-End Development sa putem dezvolta acest Template PSD in HTML. Daca nu aveti chef sau timp, va rog sa nu ma contactati. Multumesc.
Aici este linkul: https://themeforest.net/item/besalon-beauty-salon-one-page-psd-template/22007428?ref=iamntz