Developer junior PHP

Noi la Data Solutions cautam tot timpul developeri incepatori pe PHP.
Trebuie doar sa le placa sa-si bage nasul si sa fi scris ceva OOP cat de cat.
Cel mai important beneficiu, zic eu, e ca avem numai proiecte misto, pe care poti sa te dezvolti daca esti pasionat si ai chef de munca.

5 Likes

No offense, dar de ce cautati “tot timpul” developeri incepatori ? Cred ca se pierde timp cu instruirea lor iar cand incep sa devina productivi pleaca in alta parte, nu-i asa ?

um nu. chiar nu rulam developeri cum crezi :slight_smile: . chestia e ca crestem si avem nevoie de oameni noi tot timpul, in plus e foarte greu de gasit oameni seriosi.

4 Likes

@AdrianBasalic mai multe detalii? :slight_smile:

Ce te-ar interesa?

Se lucreaza de acasa/sediu, tipul proiectelor, va bazati pe ceva framework-uri, program part/full-time?
PS : Nu vreau sa fiu rau, da’ daca datasolutions.ro e al vostru, clar are nevoie de ceva nou, chiar daca e facut de incepatori

  • sediu central in Bucuresti, aproape de metrou

  • full time, nine to five

  • framework custom

  • proiecte proprii

  • pagina e a noastra si e asa de foarte multa vreme. nevanzand nimic, n-am avut vreun “incentive” sa-i facem ceva. scopul e sa ai un contact si pt asta isi face treaba. dar da. ar merita putina atentie.

Am retinut. Partea cu “full time” ma da un pic inapoi. Cel mai probabil o sa revin cu un mesaj peste ~ 2 saptamani*, dupa ce incep scoala. pentru a vedea daca pot “mula” materiile utile la scoala cu programul specificat de tine.

  • evident, daca nu e prea tarziu, dar pana atunci nu pot spune nimic concret

Nu-i problema.

Salut @AdrianBasalic. Sunt interesat de oferta (Developer junior PHP). Mai este de actualitate mesajul?

Sure. Ti-am dat un PM.

Stiu ca e topicul cam vechi, dar zic totusi sa intreb. Mai este de actualitate oferta? @AdrianBasalic

Cum merge treaba, ai gasit oameni?

@space sure. PM cu un cv ceva, ce vrei sa stii, etc.

@msd din pacate nu inca, nici n-am cautat in mod activ si devforum nu are chiar cine stie ce audienta :smiley:

Nu neaparat aici, eram curios in general cum merge treaba, daca se mai zaresc talente.

Salut ! Sunt interesat de oferta de lucru ca PHP Developer. Mai este valabila oferta?

sure. PM cu stadiul in care esti acum si vorbim de-acolo.

Ma ucide site-ul asta. De cand ai postat sa ti dau PM caut cum sa fac asta :grinning:

cand dau click pe un username, la mine apare asa:

La mine nu :frowning: