DevTalks Reimagined 2020

https://www.myconnector.ro/virtual/devtalks-reimagined/295

Am primit un ticket la DevTalks, sunt curios cum o sa fie, ca e online, am fost la DevTalks cand eram in Cluj.

10 - 12 June 2020
09:00 - 17:00
Online, Romania

About

DevTalks Reimagined has reached its new dimension. We are going to do it BIG and this time in online. The community feels the need to reconnect and find the perfect playground to enjoy great talks and valuable discussions. This is not another conference stream, this is our way to redesign the DevTalks experience for you as an IT professional, developer, for your business and for your startup with advanced conferences & networking.

On 10-12th of June , we are reconnecting our forces for the largest online edition, bringing together awesome speakers, partners, startups from the tech industry. Join us as you are, from every corner of the world for DevTalks Reimagined, the largest learning network for the developer’s community.

DevTalks Reimagined will gather over 4,000 IT professionals and 100+ international and local speakers with 13 curated conferences. We will talk about Emerging Technologies, Java, DevOps, QA & Testing, Web, Mobile, SAP, Data Landscape, Product Management, Security, Embedded and a special CodeClash Stage.

Our partners are joining us from all over the world and we will bring face to face Java Champions, CEOs, Team Leaders, Devs, students, evangelists to share their best inputs and experiences.

Let’s celebrate together the power of technology that inspires us, keeps us connected, and helps us create a better tomorrow!

Astăzi începe DevTalks Reimagined 2020, tine 3 zile.

1 Like
1 Like

why lucky? e €100 biletul…

Am primit 2 bilete dar am activat doar unul, ieri am primit al doilea bilet pe LinkedIn.

Pe cativa din speak-eri ii cunosc :slight_smile:

Probabil o sa fie prezentarile online dupa event, mi-e mia placut o prezentare de la Endava despre cognitive services azure, trimiteau ceva PDF si api azure extragea automat textul pe sectiuni, nu am avut timp sa ma uit la toate prezentarile cu atentie dar sper sa le pot revedea in weekend.

Buna,

Ma bucur sa te anunt ca ti-am > rezervat 5 invitatii la cel mai mare eveniment online dedicat developerilor si profesionistilor IT, DevTalks Reimagined.

Ne dorim sa sarbatorim interesul aratat de comunitatea de IT cu ajutorul partenerului nostru HIPO.ro si vrem sa iti oferim acces la toate cele 13 conferinte sub umbrela DevTalks.

Poti activa invitatiile gratuite aici: https://www.devtalks.ro/register/ folosind codul BRASOV22. Selecteaza cate invitatii doresti sa activezi de la Single Ticket si activeaza codul dupa introducerea datelor. Daca ai intrebari te rog sa imi scrii. Aceasta expira in 5 zile. Totodata, daca tu ai deja o invitatie pe care urmeaza sa o activezi sau vrei sa beneficieze altcineva care are nevoie de un bilet, te rog sa dai mai departe invitatia. Ne-ar placea sa facem cu ajutorul tau un cadou.

Cele mai mari companii IT vor fi parte din cele trei zile de eveniment si te poti bucura de content de calitate oferit de Google, Microsoft, Oracle, Facebook, Bloomberg, Bolt, IBM, AWS, SAP si nu numai.

Iti dam intalnire online la o serie de conferinte tehnice si webinarii sustinute de peste 100 de speakeri internationali si locali de la companii de top.

In plus, in zona expozitionala a evenimentului vei putea interactiona cu peste 20 de companii prezente la eveniment printre care ING Bank, Asseco, Luxoft, London Stock Exchange Group, Metro Systems, Playtika, Ubisoft, Vodafone si am pregatit concursuri si suprize pentru toti participantii evenimentului.

Te asteptam cu drag la cea mai mare conferinta a anului.

Zi excelenta,
Mihaela

1 Like

Un cod l-am folost eu.
Sanatate :smiley:

Este cineva pe acolo? :grin: