Echipa developeri web + baze de date

Tip Colaborare part-time / project-based
Remote

Experienta web developer WordPress, Bootstrap, WooCommerce, OpenCart, Adobe Suite, Html, Javascript, JQuery, PHP, CSS

Experienta database developer 6 ani PostgreSQL - SQL + PL/pgSQL, lucrat pe baze de date de peste 300 tabele, dezvoltare pentru aplicatie modulara tip ERP (de la dezvoltare arhitectura baza de date pana la aplicatie desktop), mySQL

ERP pe PostgreSQL ? Cum se numeste ?

1 Like

Yup. solviERP.

Salut,
Te intereseaza o colaborare pe WordPress? Mai exact partea de frontend, avand in vedere ca e part-time.

Am dezvoltat o tema WordPress iar dupa cateva reviewuri a fost acceptata pe themeforest in categoria blog. Intr-o luna jumatate am facut 21 de vanzari, numar mediocru de altfel dar am invatat pe propria experienta lucruri impprtante care vor creste numarul de vanzari pentru urmatoarea tema.

Eu sunt webdesigner iar colegul meu Razvan e pe backend. Dorim un frontend cu experienta pe WordPress, poate fi la orice nivel, se invata cu timpul. Important e sa fie implicare, restul se dezvolta in echipa.

Da-mi un reply daca esti imteresata.

P.S ideea e pe termen lung, si e vorba de venit castigat din mai multe teme, deci crescator.

Ar fi interesant sa vedem tema ta de WordPress vanduta pe Themeforest, poti pune un link ?

1 Like

Da,

Aceasta este prima tema.

Portofoliul meu se poate vedea aici:
https://www.behance.net/crisstimor5ec0

2 Likes

Arata bine, sa faci cat mai multe vanzari!
Iti sugerez sa inlocuiesti totusi prin comentariile de pe demo-uri sintagma “it’s look very” cu “it looks very” sau “it’s looking very”, ca apare de prea multe ori (chiar de doua ori intr-o fraza) si suna putin gresit.
Sa ma corecteze cineva daca nu am dreptate, nu-s profesor de engleza.

6 Likes

Ok. Voi corecta.

Multumesc pentru apreciere si observatie.

1 Like