Eroare taguri la editare potst initial #please_give_me_my_level_back

Continuă discuția de la Quantum-leap your life:

Dar mai pot urca in level? Nu ma deranjeaza grija tagurilor. Mia ales ca am impresia ca i-am dat de cap.

Am testat si, aparent, eroare apare de fiecare data cand ultimul caracter din primul comentariu este o cifra. Un punct dupa cifra, pare sa rezolve problema.

As mai fi testat si alte chestii (gen caractere speciale), dar nu am mai apucat sa testez altceva, deoarece mi s-au furat gradele (down to level 1)… (looking at you, @iamntz…) #gimme_the_tags_back #please :’( #whiny_whiney

Apropo, ce nivel aveam inainte? 5? 6? 4? Minimul este 3, din cauza ca deja am badge-ul regular.

Attica!! Attica!!!

Aveai level 3. Acum ai level 1.

Asta înseamnă, printre altele:

  • nu mai poți pune tag-uri
  • nu poți da mai mult de 10 :thumbsup: într-o zi
  • alte „beneficii” pe care le vei descoperi singur.

Ăsta e primul comentariu și se va termina cu o cifră: level 1

Nu, acela este al doilea comentariu. Iar acesta al treilea. Primul comentariu este cel cu care se deschide o discutie.

Iar o sa trebuiasca sa grind-uiesc pana la Level 3, ca sa pot da mai multe like-uri si sa pot edita tagurile si titlul… :rolling_eyes:

Apropo, chiar asa de mult te deranjeaza tag-urile in chineza? Tin minte ca de fiecare data am reparat tagurile, cand s-au stricat.

Si, ca tot veni vorba de stricat, Discourse nu are si el un log cu erorile produse pe forum? De la PC-ul meu nu are de la ce sa fie, deci ori este vre-o un artefact/bug in JS-ul Discourse, ori ceva server-side.

Am dat mai multe in 5 minute de cand am intrat azi pe forum :cry:

Attica!! Attica!!!

Din cate am citit, pentru a ajunge inapoi la nivelul 3, trebuie sa:

in the last 100 days:

visiting at least 50 days
received 20 likes
given 30 likes.
replying to at least 10 different topics
viewed 25%
read 25%
reading at least 100 posts
spend a total of 60 minutes reading posts
must not have received more than 5 spam or offensive flags (with unique posts and unique users for each, confirmed by a moderator)
must not have been suspended

Attica!! Attica!!!

Pleci de la premisa că nivelul nu se poate bloca…

1 Like

Deci m-ai blocat la nivel 1… :frowning: atat de multa " Încredere " ai in mine… #abusing_power #please_dont_ban_me

Oh, uitasem ca pot face cont(uri) noi… dar ar insemna sa-mi schimb numele… :rolling_eyes:

Attica!! Attica!!!

Attica!! Attica!!! Propun sa pichetam casa lui @iamntz! Cine nu e cu noi, e impotriva noastra! Attica! Attica!

Attica!! Attica!!! Nu merge sa-i pichetam casa, ca intra la criminal offense… alte idei? Attica!! Attica!!!
Ti-as da like, dar nu mai pot… thank @iamntz for that…

Attica!! Attica!!!

Vrei să vezi ce face butonul de suspend și nu știi cum să o spui? :slight_smile:

Stiu ce face, m-ai mai suspendat de cateva ori… :rolling_eyes:

Edit: Imi place cum nu-ti moderezi propriul offtopic.

Attica!! Attica!!!