Full stack developer - Mobile App

Salut,

suntem in proces de a extinde echipa de dezvotlatori si cautam persoane serioase, pasioate de ceea ce fac, carora le lac provocarile.
Am lansat MVP-ul unei aplicatii de mobil dezvoltata in React Native si lucram in continuare sa adaugam feature-uri noi.

Tehnologiile folosite

Aplicatie:
ReactNative cu GraphQL (pentru state management)

Backend
MySQL cu NodeJS.

CI/CD (CircleCI, Github Actions, Bitrise), Framework (serverless) AWS Services, (AppSync, Lambda, RDS, SQS, SNS)

Nu trebuie sa cunosti toate aceste tehnologii. Daca ai o baza si esti pasionat, sunt sigur ca ne vom intelege bine.

Cerinte

  • engleza. Mediu cat sa poti face o conversatie si sa intelegi cerintele.
  • sa se poata factura (SRL/PFA).

Tipul Colaborare: Full time

Remote sau on site: Remote pentru moment. Suntem in proces sa deschidem un birou in Bucuresti.

Contact
Imi puteti trimite un mesaj privat sa putem stabili un call.

Multumesc,
Constantin.

4 Likes

eu nu m-as baga pe PFA zilele astea, in situatia curenta asta te dau afara de azi pe maine.

Si cu ce te ajuta ca esti pe contract, daca firma n-are bani in conturi ?

Multumesc pentru mesaj. Momentan, firma nu are forme legale in Romania si nu poate angaja persoane cu carte de munca in Romania.

daca sari direct la extreme da nu te ajuta, dar nu suntem acolo. Primii care pleaca sunt cei pe PFA, apoi mai vedem.

Acest subiect a fost închis automat după 30 de zile de la primul răspuns. Nu mai sunt permise răspunsuri noi.