IM world din 5-6 oct 2016

Cu mare placere in fiecare eu am fost la expo imworld si mi-am prezentat “munca” si am discutat cu colegii din ecommerce.

Daca vizitati targul imworld va astept la standul meu sa ne cunoastem si va servesc cu ce va place.

Va astept

Presupun că ăsta e: http://imworld.ro/ :slight_smile:

salut Ionut,

corect asta e linkul … si este pe 5-6 Oct …

Care e standul tau mai exact?

De curiozitate, cat costa un booth?

Fiecare an am fost spamat de cei care se ocupa de promovarea evenimentului :frowning: ; cine doreste o invitatie (Content pass) la acest eveniment sa-mi trimita un mesaj si va fac legatura cu persoana care incerca sa ma convinga sa ma duc. Primul venit primul servit.

Și pe mine m-a spamat o tipă de acolo cu email-uri și telefoane vreo 2 săptămâni, dar prețul biletelor mi se pare cel puțin obscen.

Confirm si eu spam-ul (in sensul ca efectiv mailurile de la ei intra in folderul Spam din gmail). Ultimul a fost cu oferta de reducere 33%.

Salut

Pretul a fost in jur de 250 pe mp.

Am incetat sa merg la targuri in speranta ca voi da lovitura :), practic toti comerciantii participanti au ofertele online si pt clienti/parteneri si pt angajare.

pt mine participarea la targ este un moment in care ma intalnesc cu partenerii si clientii si port discutii constructive.
Imi place sa iau feedback f2f pentru serviciile pe care le oferim.

Fata de anul trecut la standul nostru au fost mai multe discutii business punctuale si/sau strategice, situatii reale cu abordari argumentate.

nu pot sa zic ca am vazut multa inovatie desi speram la mai mult.

sper ca im world sa revina la ce a reprezentat in primul an in care s-a organizat cand a polarizat puternic comunitatea de business online.

2 Likes