Parteneriat - Se poate inchide

Se poate inchide topicul.

Salut, Alex.

Ce competente tehnice trebuie sa aiba partenerul pe care il cauti?

Este vorba despre o aplicatie web, sau una mobile?

Salut, ti-am trimis un mesaj privat.

Fara a-l cunoaste pe OP, incep si la noi sa apara multi “antreprenori” in software.
Si exact ca in afara, din pacate foarte foarte foarte putini din ei sunt antreprenori.
Poate insa nu e cazul lui Alex, caruia ii urez succes.

1 Like

Timpul ne va raspunde. :slight_smile: Multumesc!

Sigur, timpul le rezolva pe toate, sfarsitul e inevitabil ca toti murim intr-o zi, e singura certitudine, indiferent daca esti Warren Buffett, Zuckerberg sau un mecanic de la vulcanizarea din colt de strada.

Sentimentul meu e ca esti un tanar cu idei marete, ceea ce nu e deloc rau, insa sfatul meu insa e sa ai mare grija ce profil iti conturezi, si ma refer la genul asta de “parteneriate” pe care il propui.
Eu am intalnit astfe de “oferte de parteneriat”, si de la straini si de la romani.
Sincer iti doresc succes, e nevoie de romani de succes :+1:

2 Likes

Am stat de vorba cu Alex. Dezamagitor felul in care a decurs discutia. Parteneriatul e de fapt o propunere de a lucra gratis la o aplicatie mobile, pe ideea ca a vorbit el cu niste banci care ii vor da lui acces la backend-ul lor :slight_smile: el neavand nici un fel de background sau experienta. Cam asta e felul in care inteleg unii antreprenoriatul.