PHP 2+ ani experienta Caut Job Part Time

Salutare,

Caut de munca fie pe front-end fie pe back-end de preferat sa sa mearga pe amandoua.Pana acuma am muncit cu PHP7(respectand standarde PSR) dar si cu versiuni mai vechi iar ca si frameworkuri am folosit Yii si Phalcon sunt familiraizat cu Composer Docker si JavaScript la un nivel destul de invepator cat sa ma pot folosi de un Ajax call.

Sunt deschis la orice fel de colaborari noi!
Contactati-ma la [email protected]

2 Likes

2 ani sunt cam putini , nu o sa găsești :worried:

Nu conteaza absolut deloc timpul de lucru, in 2 ani poti invata cat invata altcineva in 5 ani. Si reciproca e valabila. Baiatul a pus exact ce stie si asta este mai important decat timpul de lucru dupa parerea mea.

Salut!

Stiu ca nu ajuta reply-ul la ceea ce cauti tu, dar n-am vrut sa fii descurajat, de aceea-ti scriu.

Doream sa-ti spun ca, contrar unui reply din acest thread, desi experienta e cel mai de valoare atuu pe care-l poti avea, conteaza foarte mult ce ai facut in acei 2 ani.

A sta intr-o firma si a o “beli”, nu ajuta la nimic, desi poate ai titlul de senior. Astfel, daca ai niste proiecte pe care le poti arata, iti merge gura si esti rapid la intrebari, dar si eficient si poti sa te faci “placut”, la un interviu, o persoana care stie ce cauta, poate vedea asta.

Eu am primit oferte de la firme la 16-17 ani, pe pozitii inspre senior, pentru ca deja aveam ceva proiecte mari si am contribuit destul de mult la domeniul meu. Inca primesc, cand ma-ntalnesc cu oameni de acolo si-ti spun clar, nu am absolut nicio zi ca si angajat.

Totusi, trebuie sa inveti cum sa legi vorbele de maturitate, de obicei, oamenii tineri nu au credibilitate (pe bun drept), astfel, trebuie sa dovedesti in 5 minute ca detii o gandire cat-de-cat obiectiva si ca poti sa manageriezi stresul.

Spor.

6 Likes