Python developer mid wanted

Salutare,

Se caută python developer mid level (Cognizant) pentru un proiect destul de complex și challenging. Proiectul are mult potențial pentru a ajuta la creștere, se folosesc multe tooluri interne. Atât scripting cât și development. Interacțiune ocazională și cu JavaScript.

PM me pentru mai multe detalii.

Nu ei au dat recent multi afara? cauta acum sa angajeze inapoi pe salarii mici?

1 Like

Se eliberează un loc într-o echipă. Același salariu pentru cineva poate fii mic, pentru altcineva poate fi mare.

Asta e contradicție de termeni, creșterea ajută când înveți tool-uri bine cunoscute, folosite în industrie, nu când folosești ceva ce nu mai folosește nimeni și devii employer lock-in. Am făcut greșeala asta, nu merită.

No comment. :slight_smile:

Se folosesc și în același timp se și mențin. Cum este să poți face un fix la un bug care te frustrează la tool? Îți zic eu: împlinitor.

După cum spuneam: fiecare cu experiența și perspectiva lui, fiecare decide pentru el…

You just commented. :slight_smile:

Nu mi-o lua in nume de rau, echipa ta poate este ok si proiectul la fel

După cum spuneam… Fiecare decide în dreptul lui. Pentru unii poate să fie o rampă de lansare/progres în carieră, pentru alții ceva de care să te ferești.

Pentru mine a fost ok până acum iar fenomenul acela acoperă mai multe firme, a început anul acesta în Europa și state.

Acest subiect a fost închis automat după 30 de zile de la primul răspuns. Nu mai sunt permise răspunsuri noi.