Un site admin bazat pe Parse Server ( control panel)

Aptitudini necesare :

  1. NodeJS ( Express Framework)
  2. HTML5 / CSS 3
  3. Angular 1

Cunostinte :

Parse JS SDK (http://parseplatform.github.io/docs/js/guide/)

Pagini:

  1. Login - ESTE FACUT
  2. Dashboard ( GOL - VA FI IMPLEMENTAT LA SFARSITUL PROIECTULUI )
  3. Administrare Meniu (restaurant menIu) ( 80% FACUT )
  4. Administrare Produse - adaugare / editare / stergere produse din meniu + incarcare poze pe server (folosind Parse JS SDK)
    5 Administrare Ingrediente - adaugare / editare / stergere ingrediente
  5. Administrare angajati (ospatari / barmani / bucatari) - adaugare / editare / stergere
  6. Administrare setari :
    informatii despre local
    setari admin

NOTA : Sa fie responsive de la laptop in sus

Lipseste ideea principala ,gen “Caut pe cineva care sa continuie urmatorul proiect:caut un senior, plata pe ora, locatie in Orasul Bucuresti sau Remote” .

No offence dar nu ma pot decide daca este vorba de prezentarea unui proiect sau daca cauti pe cineva sa il continuie, ori ai nevoie de sfauri cum ar trebuii facut etc…

2 Likes

Imi cer scuze pentru omitere. ( nu stiu cum sa editez postarea )
Caut pe cineva sa continue acest proiect.
Locatie : Oriunde in Romania.

1 Like

Angular 1 și Parse sunt outdated, deci din câte înțeleg proiectul nu trebuie continuat ci rescris. Eu sunt dispus să refac proiectul contra cost desigur tot în node.js, dar cu react, feathers și postgresql/mongodb.

Mesi de interesul acordat, dar nu sunt interesat de react ! Parse Server sta pe MongoDB si este deja strucurata.
Sunt mai de moda veche, inca folosesc Angular 1 si Parse Server ( adminul sta pe localhost )

1 Like

Hmm asa am aflat si eu ca Parse au facut totul Open Source, kinda neat, aproape l-am folosit la un proiect back in the day.