Cum ati pozitiona elementele in urmatorul design?

Pt ca eu nu stiu bine chestiile basic, pana in html5. E bun raspunsul? stiu ca pe forumurile din romania se mai “sufera” de moderator/admin dar totusi… cred`ca stiam si eu ce sa fac fara sa imi zica altcineva ce sa citesc pe viitor (exact cum zice si George)… de aceea aveam nevoie de o “rezolvare” pe problema mea actuala… Totusi, ma repet, e deja offtopic, daca vrei poti inchide topicul si gata… Dai un exemplu “bun” de moderator :wink:

la urmatoarea problema tot o rezolvare rapida o sa cauti?

Nu suferă nimeni de moderator, doar îți zic cum/ce se vede din afară…

Soluția ta este următoarea:

  1. scoti stilul de pe li (mai puțin inline-block) și îl aplici pe a
  • gata.

Cu sau fără legătură:

Nu intru in detalii, ai dat de inteles de 2 ori, la 2 mesaje vechi ca sunt aici sa imi gasesc o modalitate fara sa o gandesc eu… Deci esti aici ori sa ajuti ori ba… nimeni nu s-a nascut invatat si cred`ca si la scoala ti se repeta de cateva ori pana sa intelegi… si nu e vb de varsta aici…

Deci esti aici ori sa ajuti ori ba.

Nu e nimeni aici sa ajute, ca nu suntem forum de suport tehnic. Daca cineva te ajuta o face pentru ca e dragut.

nimeni nu s-a nascut invatat si cred`ca si la scoala ti se repeta de cateva ori pana sa intelegi

Nu esti la scoala. Nu suntem aici sa te ajutam sa inveti, nu suntem aici sa iti facem temele, proiectele, sau ce mai ai tu. Daca toata lumea iti spune ca vrei sa ti se dea mura in gura si nu sa inveti, inseamna ca asta e impresia pe care o lasi, chiar daca nu asta e intentia ta.

stiu ca pe forumurile din romania se mai “sufera” de moderator/admin

Daca nu am fi cativa care sa “suferim” de boala asta grea, s-ar umple forumul de gunoi. E o meserie ingrata, dar cineva trebuie sa o faca. Iar @iamntz o face cu varf si indesat.

Deci, solutie ti s-a dat, motiunea de a fi inchis topicul a fost ridicata, eu o secondez si o si aplic.

5 Likes