DevForum Group Buy Decembrie 2017: Laracast, Es6 & React for Beginners

Pentru că în „campania” anterioară nu s-au înscris toți cei ce au dorit, mai facem încă o serie cu celeași cursuri (plus nodejs).

  • Pentru ES6: 10.20 (9.6$+fees)
  • Pentru React: 10.20 (9.6$+fees)
  • Pentru Learn Node: 10.20 (9.6$+fees)

Noutatea din luna asta: Laracast are abonament anual pentru echipe: 300$/5 utilizatori sau 575$/10 utilizatori. Nu știu dacă sunt se strâng zece oameni, așa că „țintim” spre planul de 5 cartofi, la 62.10 (60+fees)


Regulile sunt la fel ca și până acum: plata în paypal, iar în nota din PP treceți adresa de mail (pentru a trimite invitația) ȘI cursul pentru care trimiteți banii.

Primul venit, primul servit, în cazul în care nu se strâng suficienți oameni, facem refund.

Pentru calcularea taxelor PP am folosit acest calculator.

5 Likes

Mai sunt cinci locuri pentru Learn Node. Problema este că nu mai este la discount, costând ~195$ acum. Dacă în câteva zile nu apare iar la reducere, fac refund tuturor participanților.

Până acum nu au fost doritori de laracast :frowning:

Adica ala de $400 (10 spots) - 52% cu codul promotional ROMANIALOVE? Daca era vreo reducere ceva de Black Friday pana acum, probabil ca n-o sa mai fie… Chiar ma intrebam de ce iesea doar $10.20 pe loc. :grin:

Da, era de BF + romanialove :slight_smile:

Dar am observat că își cam ține cursurile la discount frecvent. Vedem în următoarele zile ce se întâmplă.

1 Like

mai e valabil pretul pt react?

Momentan nu. Dacă nu sunt băgate iar la discount până luni, anulez treaba :slight_smile:

o postare a fost mutată într-un nou subiect: Udemy freebies - decembrie 2017

Am făcut refund tuturor celor ce au trimis banii. Nu am luat în calcul că decembrie nu este o lună prea bună pentru astfel de achiziții, iar oamenii nu prea s-au înghesuit. :smiley:

4 Likes

Merci mult pentru intentie si organizare, speram ca data viitoare sa fie cu success :slight_smile: