eBanK a lansat noua criptomoneda romaneasca eBan si isi mareste echipa

Culesul capsunilor are un viitor mai stralucit decat acest eban :slight_smile:

Dar este ok, continua cu jignirile. Si uite cine se plange de educatie pe aici.

4 Likes

Merci imi faci un favor! Sunteti primi capsunari care va dati programamtori si care stiti ce vreti … Merci pentru favor! Nici nu m-am gandit ca o sa ajung sa raman pe un forum fara sa fac un compromis! Esti tare …
Si te-as ruga inca ceva mai postati catte ceva la fiecare ora sa nu moara Topicul la o luna de inactivitate sincer macar sa-l tineti viu la cat va duce mintea nu ar fi rau sa ma judecati mai in profunzime sa incepeti sa faceti analiza morfologica etc daca vad ca nu mai scoateti nimi o sa mi postez eu cate ceva sa va mai agat ca voi cu astea va ocupati nici cea mai mica treaba nu o aveti cu programamrea poate cu videochat-ul dar cu programarea stati linistiti ca trebuie sa fi facut carte pentru asta …

Iti multumesc anticipat ca nu il stergi, eu te rugasem in sensul in care chiar ma gandeam ca poate il stergi asa lasa ca decat sa platesc publicitate mai bine faceti voi gratuita desteptilor … :)))

E chiar marfa, avem deja un exemplu de crypto romanesc de ASA DA, multumim ca ne-ai ajutat sa avem si unul de ASA NU.

PS: pentru 10.000 de eBan, pot sa postez zilnic pe thread.

asta e pus de tine sabotaj …

Nu scriu atat de prost in limba romana, sorry.


nu cumparati cu cryptomonezi care valoreaza mai putin decat o capunsa :slight_smile:

1 Like

Practic omul vrea sa cumpere cu 0 lei un MacBook Air :))

Eu as merge in locul tau la Parchet ce sa mai stau sa pierd timpul … direct plangere penala pe motivul " domnule procuror uitati care estre treaba am o oftica si trebuie sa-l ingenunchez pe repectivul"

Semeni cu Dancila sper sa nu fiti si neamuri :)))

1 Like

Două chestii la care - poate - ar trebui să fii mai atent:

  1. Sunt prezent în online de suficient de mult timp încât am primit zeci de cereri de genul „poți să ștergi ce am scris acum X ani pe site-ul Y?”
  2. GDPR-ul se aplică doar la persoanele identificabile. Tu ai mail de tor, ip-uri de tor, gg, cum ar veni.
5 Likes

Mama, ce nebunie e aici :)))))

@eBanK - poftim: ,…,…!!!:::::::::::’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’’

pune tu cuvintele ca le aranjam noi, nu-i problema.

Nu stiu de ce, dar am vaga impresie ca asta-i tipul de acum ~ 1 luna cu firma de gazduire. Stiti voi care.

1 Like

s-a dat cu nucleara pe aici :)))

Esti tare … sper sa fi generatia de care avem nevoie mare … Iti dau un pont sa ajungi tu sa stergi x comentarii sau postari de pe anumite website-uri crede-ma ca ai fi intles perfect Topicul nostru dar esti departe de a fi unde te vezi … Nu ai resursa tehnologica, nu ai cunostintele din vorbe nu poti face mare lurcu … Oricum hackeri ca tine daca vor veni din urma ne vom proteja cu “peredele rupte” … acum sunt hackeri adevarati inca mai sunt de asta ne luam masuri de siguranta dar ce vor veni din urma chiar nu ne mai facem probleme nu ca ar fi capabili sa sparga un server daca ei nu vor sti sa codeze un html sau un js simplu …
Te dai si hacker nu?!! Si ai doar pb cu nginx la website parca o eroare 502 conexiune la baza de date prin care se poate face sql injection si te lauzi ca stergi postari la altii … hai pe bune ca esti bine? Pe bune ca ai “pedegree” verificat si ca nu aveti reprezentanti la Balaceanca!!!

Ca sa poti face ce pretinzi ca ti sa cerut trebuie sa sti ceva “reverse engineering” sa sti exact cum functioneaza un WAF sa sti dc sunt breshe cum sa ataci voi decamdata imi dati citate din Dancila :)) capsunarilor :))

Daca nu am dreptate faceti atatc asupra noastra si daca va identificam asta e daca nu norocul vostru dar va asteptam sa vedeti ce poate iesi sa vedeti cata inginerie este in platforma noastra sa vedeti dc putem duce ce voi nu va permiteti …

Te mai dai si hacker hai pe bune… nu-ti este rusine “magar batran, cu par alb la cur!”

Felicitări, ai prins cele 30 secunde lunare de downtime ale forumului. Ia o prăjitură :cookie:

1 Like

@iamntz
Cat ma odihnesc eu citeste tu asta si gaseste-ne:

Ca tine sunt multi cu vorba uite o reteta facuta din vorbe dc ne gasesti esti tare dc nu … ai pb la “pedegree”

Uite daca reusesti sa pui pe domeniul nostru mesajul “eBank” si sa ne stergi toata baza de date renuntam la anonimat!
Dar te prevenim sa nu zici dupa ca umblam cu manevre … server-ul nostru dispune de un sisyetm waf care in momentul in care identifica un atac schimba layer-ele pentru protectia platformei, dupa care datele atacatorului sunt preluate de un alt server care ataca atacatorul ssitematic prin atacuri DDos cu pana la 3GB.

Adica dc iti prajeste infrastructura sa nu incepui sa te vaicaresti ca ai vrut doar sa testezi si ca nu ai stiut … orice “lovitura” primita de server-ul nostru o respinge cu un atac DDOS de 3 GB noi va asteptam. Sa vedeti cat de serioasa este cripto moneda eBan si cata “bishnitza” puteti face cu ea … oricum ai pretins ca esti hacker ca ai primit oferte de sql injection sa te vedem ce poti face … poate esti mai bun ca noi dc esti mai bun stam pe “cotetz” actualizam tehnologia si revenim daca nu asta e …

Ne-am luat masurile astea pentru a ne proteja utilizatorii nu pentru a creea probleme dar daca suntem provocati trebuie sa raspundem pe masura provocarilor.

Apropo sa ii anuntati si pe capsunarii de la Valcea poate arunca cu capsuni in noi :))) voi ati aruncat cu vorbe!

Ne testati sau nu?!! Va puneti pe treaba cu lectorcurile voastrre 486 pe noi sau nu?!! Barem asa vom sti dc suntem sau nu vulnerabili daca mai trebuie sa imbunatatim sistemul de protectie sau nu!!!

Deci nu ai doar probleme la scris, ai probleme și la citit/înțeles.

Hai să mai încercăm o dată: mi s-a cerut să șterg chestii pentru că eram administrator/moderator în diverse locuri.

did-he-have-a-stroke-typing-it-or-did-i-68091342

1 Like

Nu cred ca are rost sa pierzi timpul cu “un pusti” care nu face diferenta intre hacker si cracker. Daca coboram la nivelul lui, gasim petrol :stuck_out_tongue:

Hai lasa vrajeala … te dai hacker acum te nobil … nu este o rusine sa spui ca nu esti capabil … nu stii … asa cum eu nu ma pricep la chirurgie platica acum dc stiu programare nu inseamna ca stiu totul ma intelegi … cand te dai tare cand te dai moale … oi fi si tu un influencer de sta Palo Alto la coada la tine sa nu te superi pe cineva de acolo nu ???

Nu era o rusine sa-mi spuneti frate ne depaseste subiectul topicului si sa nu dati in mine acum va scuzati ca mucosii … ca voi ca noi ca ceillati … " magar batran, cu par alb la cur" asta esti esti zero :(, incerci sa sperii dc merge bine daca nu asta e te dai lovit …