Scrierea cu diacritice și evitarea rombglezei

Ce legătură au rudele?

2 Likes

@flavius oh I’m sorry are you still suffering from our small arguments around here? being passive aggressive is not healthy or else join @nush and @Bogdan_Ciubotariu hate group.

ete, nici engleza nu stii bine.

Mici modificări, dacă tot știm engleza atât de bine, dar totuși fraza a doua e complet incoerentă, mai citește și tu o dată și vezi dacă înțelegi ce-ai vrut să spui. :smile:

Am zis eu undeva ca stiu Engleza bine? cheesus. Ah si btw. ce ai facut acum este o combinatie intre ad hominem si straw man fallacies FYI. :sunny:

Vedeti ca o dati pe chestii neinteresante. Gata, haidem sa ne vedem de commit-uri.

Cine mai raspunde este un ou prajit. Hai sa vedem cat puteti rezista fara a da un reply (in afara de mine, ofc).

2 Likes

Eu astept raspunsul adminilor pt. acest clusterfuck care se putea evita foarte usor.

Ah si ca mic P.S. nimeni nu a observat ca in ultimele postari am inceput sa scriu ce era in Engleza italic - initial pentru ca eram curios in ce zone scriu direct in Engleza insa acum realizez ca ajuta si la acel context switching care va tot omoara neuronii.

Puteti verifica am inceput sa fac asta inainte de commentul lui @nush

@nush don’t bring XKCD into this / it’s just sad, very sad.

dude, noone gives a shit, pur si simplu noone nu iti va citi rahatul anymore.

daca vrei sa te faci inteles, te faci, daca vrei sa o arzi pe interesantul, o arzi.

comunitatea asta e decenta si cate un psihopat face forumul mai colorat https://www.youtube.com/watch?v=KUsGDVOCLVQ

1 Like

^ @iamntz look, look one more joined the fuck the rules group :sunny:

În nici un caz, doar nu eram pe fază. S-a mers suficient de departe.

@nush: E foarte urât să te apuci să critici un om când știi că e banat și nu se poate apăra. Ai aruncat și tu suficiente insulte în threadul ăsta, atât că ai impresia că ai făcut-o atât de subtil și intelectual încât nu ne prindem. Well, ia și ție, nu chiar 30, că na, nu ai ajuns chiar la înjurături, dar 15, ca să te răcorești :smile:

@flavius 15 și ție :smile:

@restul: Ok, am înțeles, nu vă place cum scrie @dakull. Nici mie nu-mi place. Îmi e greu să iau pe cineva în serios când scrie așa. Dar e dreptul lui să o facă. Nu vă convine, citiți pe sărite și ignorați complet posturile lui. Dar ce ați făcut voi în threadul ăsta nu vă face cinste. Vă face doar de râs și vă aduce rușine.

Clusterfuck indeed. Se închide.

Edit: A, nu apucasei să postezi asta când am scris 15, înainte să dau submit. M-am răzgândit. 60.

4 Likes